Duben 2012


30.4.2012 / 53,5kg^^

30. dubna 2012 v 8:09 Diary,diet

53,5 kg !!!

Dnes ráno, jsem navážila nauvěřitelných 53,5kg :)) páni, to už jsem strašně dlouho neměla ... a i když jsem zhubla co se začátků týká jen 2-3kg cítím to na sobě, mám z toho radost a hned je mi mnohem lépe ve všem co si obléknu. :)
Stále to není ona, stále nejsem dokonale skopokojená, ale už je to mnohem příjemnější .. tak snad si to teď nějak nezkazím.
Nikdy bych neřekla, že zvládnu hubnout i přes prázdniny a ačkoliv, jsem toho snědla včera vcelku dost "fenolax" to alespoň ten ten včerejšek pořešil.
Držte palečky,brzy (zhruba až budu mít 52kg) přidám fotky ;))
Zatím se mějte :) po dlouhé době vás konečně zas oběhnu ... omlouvám se, že to tolik neplním, ale většinou jsem tu večer a sotva vnímám co píšu :DD ... takže teď toho že je ráno zneužiju ;D

Btw. užijte si čáry ;)

28.4.2012

28. dubna 2012 v 23:25 Diary,diet
Zdravím:))
Také máte volno v pondělí?
Dneska jsem byla celý den na koupáku, což tedaa .. se nemohlo obejít bez toho, jak tlustě jsem si připadala a říkala si .. "sakra, kdyby si se víc snažila, už jsi mohla vypadat dobře i teď" ... no ale tak i přes tohle to bylo fajn a já si to tam užila:)
Ale jsem neskutečně unavená, že i s psaním tohodle článku mám lehce problém :DD
Jinak musíms e pochlubit, že už jsem nějaký ten den nezvracela a váha jde krásně dolů :)) už mívám 54kg i večer!! :)) tak jsem zvědavá na zítřejší ráno .. co navážím.
No snad se vám taky daří, když už je hezky a volno.
Zítra jdu na privát, takže další alkohol a další zmatky .. vezmu s sebou noťas a nějak vám písnu, jelikož se obávám, že budu potřebovat alespoň nějakou psychickou podporu ... no nebudeme přeci pesimičtí.
Krásnou dobrou noc pro dnešek, Ivy


26.4 - silly mia ..

26. dubna 2012 v 7:22 | 26.4.2012 - silly mia |  Diary,diet
Krásné ráno slečny,

původně se mi sem vůbec psát nechtělo, skoro vlastně nená co říct, co nového, ale myslím, že by jste si zasloužily tak nějak vědět co se mnou je a jak to tak ... táhnu. Minule jsem vám tu psala, že jsem dosáhla 54kg, načež jsem dostala menstruaci a kila šla nahoru,dolu, naaahoru ... no a já jedla, měla jsem neskutečnou touhu jíst (teď když to tu píšu, je mi blbě jen u toho pomyšlení, co jsem dělala .. ) a zvracela .. a tak to bylo snad po 2-3 dny? Pomalu mi začíná odstupovat menstruacem váha klesla zas o kg na 55 a já už jen s hrůzou čekám jestli klesne na těch krásných 54, nebo jestli jsem to posr*** ..
Každopádně dneska už nesmím zvracet .. NESMÍM. Vzhledem k tomu, že všera jsem měla pocit, že zvrcacím krev .. což mě nemálo vyděsilo ... takže to musí skončit, zabít se bulimií nechci, fuj. Pro anu cokoliv, ale mia? .. je tak odporná .. to jídlo! DAMN ..
7P

(k obrázku .. to její bčicho!! kurňa .. to je tak úžasný :'( .. musím takhle vypadat do prázdnin, musím! .. )21.4.2012

21. dubna 2012 v 8:08 Diary,diet
Hezkou sobotu všem:))
Anayes

Everything is wrong.

18. dubna 2012 v 21:40 Diary,diet
Všechno, prostě všechno je špatně ... všechno se to sype a rozpadá a já už na to prostě nemám.
Celý život s něčím bojuju, bojuji s vlastním životem. A teď, teď když jsem se naučila být silná? Ničím mi to ta síla? Co to kurva je? :'( přicházím o všechny přátele .. potřebuju pomoc. Může za to to, že jsem ho kdysi poznala? Jsme na něm nehezky závislá, nenávidím se za to!!! Kurva !! .. :'( vše je špatně a za všechno si můžu sama, nedokáži se na nic soustředit, jsem unavená a zraněná denním světem .. Chci dýchat, ale nemohu. Nedokáži požádat o pomoc, není koho, nemám na to sílu ... a ten kdo by mi mohl pomoc, si toho ani nevšimne. Chci pryč. Někam hodně daleko, bez jídla .. chci pryč ... jen chci od všehon pokoj, nabrat sílu, musím se změnit .. co se to ze mě stalo sakra? .. kde je ta stará Martina? :'( sakra kde ...
Nepřiznávám svoji slabost, nedokážu ji přiznat, slíbila jsem si, že budu silná, ale tohle prostě nejde ... nejde to dál.
Dívám se sama na sebe do zrcadla, sakra co je to za holku? Kým jsem se to proboha stala? :'( ...
nechci ... nechci ... snažím se věřit a jít, neřešit to ... ale jdu slepou ulicí, nikam to nevede a pokud ano, tak mě to pouze stahuje do pekla, ale já neumím změnit smět, jak se to dělá?! :'(
Potřebuju s ním mluvit, chybí mi ta, kterou jsem když jsem s ním ... ale k čemu mi to je ...?!
Ptám se kdy tohle skončí ...

Video 0.3 - Thinspiration

18. dubna 2012 v 18:33 | Song by Paramore |  Thinspiration